Oferta

Drzwi zewnętrzne drewniane

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo wysokiej jakości drzwi zewnętrzne ocieplane produkowane przez firmę AGMAR, – znanego producenta stolarki otworowej. Marka Agmar produkcję stolarki drzwiowej rozpoczęła w 1998 roku i posiada certyfikat CE na wytwarzane przez siebie wyroby. Do produkcji oferowanych przez naszą firmę drzwi użyto drewna sosnowego i dębowego (dostępne grubości drzwi to: 68, 78, 88 mm). Staranny proces suszenia drewna i użyte kleje z grupy D4, zapewniają odpowiednią trwałość użytkowania. Ocieplenie zostało wykonane z płyty stolarskiej, wypełnionej panelem termoizolacyjnym o współczynniku przenikalności cieplnej 0,78 – 1,2 W (m2K).

Oferujemy Państwu drzwi zewnętrzne sosnowe oraz sosnowo-dębowe (fornir dębowy) produkowane w technologi ramowo – płycinowej w grubościach 68, 78 i 88 mm, ponadto drzwi w technologi płytowej o grubości 78 i 88 mm.

Drzwi zewnętrzne ramowo-płycinowe: produkowane są w trzech grubościach 68, 78, 88 mm. Zarówno ościeżnica jak i ramiak wykonane są z drewna klejonego warstwowo i naprzemiennie i oklejane płytą warstwową. Ościeżnica o wymiarach 105x60 mm, ramiak o grubości 68 mm, płyciny wykonane z panelu termoizolacyjnego, współczynnik przenikalności cieplnej drzwi to odpowiednio: k = 1,2 (przy grubości 68 mm), k = 0,98 (przy grubości 78 mm) oraz k = 0,87 (przy grubości 88 mm). Drzwi lakierowane są systemem pięciopowłokowym, nakładanie odbywa się metodą hydrodynamiczną farbami transparentnymi w 12 kolorach lub dowolnym kolorem z palety RAL. Szklenie w drzwiach zewnętrznych obejmuje pakiet szybowy zespolony o grubości 36 mm z możliwością użycia (opcjonalnie) różnorodnych szyb, w tym ornamentów, witraży oraz szkła wypukłego i grawerowanego. Istnieje również możliwość zamiany płyciny drewnianej na pakiet szybowy i odwrotnie. Wymiary typowe drzwi to 980 x 2070 mm, inne nietypowe wymiary do wysokości 2100 i szerokości 1020 mm oferujemy bez dopłaty. Przy większych posiadamy opcję rozbudowy drzwi o dostawki boczne oraz naświetla górne.

Drzwi zewnętrzne płytowe: produkowane są w dwóch grubościach 78 i 88 mm. Zarówno ościeżnica jak i ramiak skrzydła wykonane są z drewna klejonego warstwowo i naprzemiennie w systemie przylgowym, uszczelka zastosowana jest na całym obwodzie skrzydła i ościeżnicy, konstrukcję wewnętrzną skrzydła stanowi drewniana kratownica wypełniona panelem termoizolacyjnym, poszycie skrzydła stanowi wodoodporna płyta stolarska sosnowa lub dębowa. Pakiet szybowy zastosowany w drzwiach płytowych ma grubość 60 i 70 mm. Standardowe wyposażenie stanowi próg drewniany, cztery zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach, uszczelkę w ościeżnicy i skrzydle, dwa zamki listwy aluminiowe na próg nakładki na zawiasy, wręg przeciwwyważeniowy, pakiet szybowy ze szkłem reflex.

Zamówienia na wszystkie drzwi ramiakowe o wymiarach standardowych – 980x2070 mm są realizowane w ekspresowym terminie – w różnorodnej kolorystyce i modelach. Oferujemy również fachowy pomiar, transport i montaż zakupionych u nas drzwi.

Przedstawione w naszej ofercie drzwi nie posiadają w wyposażeniu standardowym osprzętu tj.: klamki wkładek oraz osłony górnego zamka.  

button_do_sklepu1

Drzwi zewnętrzne metalowe

Drzwi metalowe Q+ należą do grupy najchętniej kupowanych drzwi metalowych jako drzwi wejściowe do mieszkań, a także jako drzwi wejściowe zewnętrzne do domów i budynków. Wszystkie modele drzwi Q+ mogą być montowane na zewnątrz budynków, zawierają zabezpieczenia przeciwwyważeniowe, posiadają 2 zamki, skrzydło drzwiowe wyposażone jest na całym obwodzie w uszczelkę przylgową mającą funkcje wyciszającą i termoizolacyjną. Drzwi Q+ charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami tłumienia hałasu oraz izolacyjności termicznej (oszczędność energii), doskonałym wyglądem i trwałością w wieloletnim użytkowaniu. Nowoczesne wzornictwo podkreśla elegancję wejścia do Państwa domu nadając otoczeniu stylowy i niepowtarzalny charakter.

Drzwi metalowe Q+ produkowane są z najwyższej klasy blachy stalowej, ocynkowanej, laminowanej wielowarstwowo dekoracyjną folią PCV z antyzadrapaniową powłoką ochronną w pełni odporną na działanie czynników atmosferycznych. Wypełnienie skrzydła stanowi ekologiczna płyta z polistyrenu spienionego EPS o bardzo dobrych parametrach izolacyjno-akustycznych. Ościeżnica wykonana jest z blachy stalowej ocynkowanej w kolorze skrzydła, ze specjalnym wzmocnieniem w okolicach zawiasów, dodatkowo wyposażona jest w stalowe bolce przeciwwywarzeniowe. Regulowane zawiasy trójdzielne wkręcane są w metalowy wspornik.

button_do_sklepu1

Drzwi wewnętrzne Agmar

Szukając wysokiej jakości drzwi wewnętrznych nie sposób pominąć oferowanych przez nas drzwi wewnętrznych, wyprodukowanych z drewna klejonego o grubości 40 mm. Drzwi wewnętrzne wyposażone są standardowo w zawiasy ustawne w trzech płaszczyznach oraz uszczelkę na obwodzie ościeżnicy i podobne jak drzwi zewnętrzne są wykonywane również w wymiarach niestandardowych bez dopłaty za nietypowy wymiar (dopłata obejmuje wyłącznie drzwi wyższe niż 210 cm i szersze niż 92 cm). Wszystkie modele drzwi dostępne są w wariancie jedno- i dwuskrzydłowym, dzięki temu są niezwykle funkcjonalne. Istnieje możliwość montażu drzwi za pomocą regulowanej ościeżnicy, co niezwykle usprawnia i ułatwia wszelkie prace budowlane i remontowe (drzwi można zamontować po wykonaniu tynków i po pomalowaniu pomieszczeń). Konstrukcja drzwi wewnętrznych podobnie jak drzwi zewnętrznych oparta jest na technologi ramowo-płycinowej, ościeżnica i ramiak skrzydła wykonanie są z drewna klejonego warstwowo i naprzemiennie i oklejane płytą warstwową. Ościeżnica ma wymiar 105x60 mm, ramiak ma grubość 40 mm.

button_do_sklepu1

Podłogi PCV

Podłogi Viligno łączą ze sobą wszystkie korzyści winylu z naturalnym wyglądem, naśladującym autentyczne materiały.

Kolekcja podłóg obejmuje serię produktów o fakturze drewna lub płytki, których nie sposób odróżnić od oryginału. Podłogi Viligno są odpowiednie zarówno do montażu w nowych pomieszczeniach, jak i do renowacji starych, są łatwe w montażu, trwałe, nie wymagające większych zabiegów konserwacyjnych.

Grubość podłóg Viligno to zaledwie 4 mm. Są one idealne do montażu na istniejących już podłogach, bez konieczności prowadzenia inwazyjnych prac takich jak np. przycinanie drzwi. Podczas montażu wykorzystuje się łatwy system mocowania na klik. Dzięki temu panele łatwo łączą się ze sobą, co gwarantuje szybki montaż. Poza tym podłogi winylowe są w 100 % wodoodporne, a zatem optymalne do zastosowania w mokrych pomieszczeniach, takich jak kuchnie i łazienki. Można je również z powodzeniem łączyć z ogrzewaniem podłogowym, pod warunkiem, iż temperatura podłogi nie przekracza 27st. Parametry redukcji hałasu podłóg Viligno są zdecydowanie lepsze w porównaniu z przeciętną wykładziną z laminatu ze specjalną warstwą wyrównawczo-izolacyjną. Są wyjątkowo odporne na zużycie, zarysowania oraz odporne na uderzenia, dzięki zastosowaniu górnej warstwy poliuretanowej. Dodatkowym atutem podłóg jest fakt, iż są delikatne i ciepłe w dotyku, nawet gdy chodzimy po nich bosymi stopami. W szerokiej ofercie producent podłóg Viligno oferuje 7 rodzai deski imitującej drewno, 3 imitujące płytkę, listwy przypodłogowe, listwy dylatacyjne, oraz podkład wyrównująco -izolujący z pianki polietylenowej.

button_do_sklepu1