bramy uchylne

Brama uchylna stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących taniej metody zabezpieczenia swojego garażu , przy zachowaniu trwałości i niezawodności działania .

Konstrukcja bramy została zaprojektowana w celu maksymalizacji jej stabilności przy jak najmniejszej wadze . Dzięki temu połączeniu uzyskano produkt bardzo stabilny a zarazem lekki , gwarantujący bezpieczne i komfortowe użytkowanie .

Konstrukcja bramy wykonana jest z kształtownika zamkniętego profilowanego o przekroju 72x38 , 60x40 lub 60x60 , w zależności od typu bramy uchylnej . Skrzydło drzwiowe standardowo wypełniane jest blachą Trapez T-10 z progiem . Cała konstrukcja wykonana jest z elementów ocynkowanych , a tam gdzie to tylko możliwe , spawanie zostało zastąpione skręcaniem , by ograniczyć możliwe ogniska korozji do minimum .

Bramy garażowe uchylne są przeznaczone do montażu w otworze montażowym . Kolory standardowe oferowanych przez nas bram uchylnych to :  biały RAL 9010 , brąz RAl 8017 . W opcji za dopłatą oferujemy dowolny kolor RAl oraz bramy okleinowane w kolorze złoty dąb i orzech .

W garażach nieposiadających innego wejścia niż brama możliwe  jest zastosowanie furtki przejściowej ( opcja za dopłatą )  . Do wysokości bramy 2180 mm , wysokość furtki jest  równa wysokości skrzydła  bramy . Jeśli wymiar bramy przekracza 2180 mm , wysokość furtki wynosi 2000 mm . W wersji z furtką stosowany jest zamek dwuryglowy góra-dół i system samozatrzasków  . 

W zależności od potrzeb klienta brama garażowa uchylna może zostać dodatkowo docieplona styropianem 20 mm i panelem PCV 10 mm  od wewnątrz .  Istnieje również możliwość wyposażenia bramy uchylnej w system automatycznego otwierania i zamykania .  

Wycena bramy garażowej uchylnej   jest indywidualna w zależności od  jej wymiarów i parametrów technicznych  .