Brügmann bluEvolution

Idąc naprzeciw wymaganiom współczesnego rynku okiennego i wiodących trendów w budownictwie nasza firma wzbogaciła swoją ofertę o okna w systemie.

brugmann_bluevolution_2Nowa propozycja to połączenie nowoczesnej technologii i pragmatycznego projektowania, tworzących nową generacje najwyższej klasy okien. To także optymalna 6 komorowa konstrukcja oraz 92 mm głębokość montażowa zabudowy, dająca wysoką izolację termiczną i w efekcie rewelacyjną efektywność energetyczną, tym bardziej, że przy profilach o tak dużej głębokości zabudowy można stosować termoizolacyjne pakiety szybowe o szerokości do 60 mm. Gwarantując doskonałą izolację cieplną, okna i drzwi z profili Bluevolution przyczyniają się do znacznej redukcji kosztów ogrzewania i emisji CO2, będąc tym samym produktem przyjaznym dla naturalnego klimatu i środowiska. Nowoczesność Bluevolution spełnia obecne, jak i przyszłe surowe normy ochrony energetycznej, dodatkowo gwarantuje najwyższą jakość, żywotność i odporność na warunki atmosferyczne. Trzy poziomy uszczelnienia, wyjątkowa duża głębokość zabudowy - to wszystko zapewnia obronę przed hałasem, deszczem i włamaniem. Gładkie i błyszczące powierzchnie profili, uzyskane w wyniku opracowania specjalnej mieszanki tworzywowej, ułatwiają konserwację okien i utrzymanie ich w jak najlepszej kondycji.

Dla wymagających klientów Bluevolution oferuje szeroką paletę kolorów, zarówno jednorodnych, metalicznych, jak i drewnopodobnych. Folie dekoracyjne systemu nie tylko nadają kolor i wygląd profilom, ale również działają jako dodatkowa warstwa chroniąca okna przed szkodliwymi wpływami atmosferycznymi i promieniowaniem UV. Bluevolution umożliwia wykonanie stolarki nawet w bardzo ciemnych kolorach. Tam, gdzie dawniej, z powodu silnego nagrzania słońcem trzeba było liczyć się z dużymi naprężeniami termicznymi, teraz dzięki zastosowanych szerokich komór wewnętrznych, system zapewnia lepszą cyrkulację powietrza i wentylację wewnątrz profili, a co za tym idzie - niższe temperatury na ich powierzchni. Redukcja naprężeń termicznych zdecydowanie poprawia stabilność i pozytywnie wpływa na długoletnie, bezawaryjne funkcjonowanie.


Nasza firma przygotowała dla Państwa następujący standard okien bluEvolution:

  • dwa zaczepy antywyważeniowe w każdym skrzydle
  • pakiet szybowy z ciepłymi ramkami o współczynniku Ug= 0,5 [W/m2K]
  • blokada błędnego położenia klamki z podnośnikiem skrzydła
  • stopniowany uchył
  • zatrzask balkonowy
  • klamka Hoppe Secustik
  • kucie activPilot
Ug [W/m2K]
szyby
Uw [W/m2K]
okna*
1,0
1,2
0,7
0,89
0,6
0,83
0,5
0,76

*Dotyczy jednoskrzydłowego okna referencyjnego o wymiarach 1230 x 1480 mm ze wzmocnieniem stalowym.