Podłogi PCV

Podłogi winylowe Viligno

Podłogi Viligno łączą ze sobą wszystkie korzyści winylu z naturalnym wyglądem, naśladującym autentyczne materiały.

Kolekcja podłóg obejmuje serię produktów o fakturze drewna lub płytki, których nie sposób odróżnić od oryginału. Podłogi Viligno są odpowiednie zarówno do montażu w nowych pomieszczeniach, jak i do renowacji starych, są łatwe w montażu, trwałe, nie wymagające większych zabiegów konserwacyjnych.

Grubość podłóg Viligno to zaledwie 4 mm. Są one idealne do montażu na istniejących już podłogach, bez konieczności prowadzenia inwazyjnych prac takich jak np. przycinanie drzwi. Podczas montażu wykorzystuje się łatwy system mocowania na klik. Dzięki temu panele łatwo łączą się ze sobą , co gwarantuje szybki montaż. Poza tym podłogi winylowe są w 100 % wodoodporne, a zatem optymalne do zastosowania w mokrych pomieszczeniach, takich jak kuchnie i łazienki. Można je również z powodzeniem łączyć z ogrzewaniem podłogowym, pod warunkiem, iż temperatura podłogi nie przekracza 27st. Parametry redukcji hałasu podłóg Viligno są zdecydowanie lepsze w porównaniu z przeciętną wykładziną z laminatu ze specjalną warstwą wyrównawczo-izolacyjną. Są wyjątkowo odporne na zużycie, zarysowania oraz odporne na uderzenia , dzięki zastosowaniu górnej warstwy poliuretanowej. Dodatkowym atutem podłóg jest fakt, iż są delikatne i ciepłe w dotyku, nawet gdy chodzimy po nich bosymi stopami. W szerokiej ofercie producent podłóg Viligno oferuje 7 rodzai deski imitującej drewno, 3 imitujące płytkę, listwy przypodłogowe, listwy dylatacyjne, oraz podkład wyrównująco -izolujący z pianki polietylenowej 


Wszystkie podłogi Viligno obejmuje 20-letnia gwarancja przy użytkowaniu mieszkalnym oraz 5-letnia przy zastosowaniu w obiektach użyteczności publicznej.   

Klasyczny dąb

Model “Dąb klasyczny“ cechuje ponadczasowość. Ta podłoga Viligno daje efekt trwałości, a solidne dębowe deski zachowują swój typowy kolor i fakturę. “Klasyczny dąb“ to dobry wybór dla każdego, kto poszukuje solidnego a zarazem powściągliwego stylu. Ten niewyszukany, naturalny wygląd pozwala na wystrój wnętrza na szereg różnych sposobów. Tę podłogę można swobodnie łączyć ze stylowymi meblami, jak również lakierowanymi lub malowanymi meblami w stylu retro.  

Cena: 145.00