5
Rolety Janów Lubelski

Rolety: Janów Lubelski

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór rolet różnego rodzaju - od lat specjalizujemy się w ich wykonywaniu. Proponujemy rolety rzymskie, dzień-noc, rolety w kasetach oraz wersje dachowe. Można więc bez problemu dopasować osłony okienne do własnych preferencji, a także do zaplanowanej aranżacji wnętrza.

Rolety dzień-noc

Ten rodzaj rolet nie ma sobie równych pod względem swojej funkcjonalności. Umożliwia bowiem regulację promieni słonecznych, jakie wpadają do wnętrza. Wykonujemy je z pasów materiałów prześwitujących i zaciemniających, które poziomo układa się naprzemiennie. W efekcie rolety dzień-noc prezentują się bardzo nowocześnie i są niezwykle praktyczne. W dzień można wpuścić do środka naturalne światło, a jednocześnie zachować prywatność. W nocy zaś rolety można całkowicie zasłonić, zapewniając komfortowy sen. Istnieje możliwość zainstalowania ich bezpośrednio nad oknem, a także jako rolety wolnowiszące montowane do ściany lub sufitu. To drugie rozwiązanie doskonale sprawdza się przy oknach dużych oraz takich, które posiadają niestandardowe kształty.

Rolety dedykowane do okien dachowych - Janów Lubelski

Zamawiając rolety w naszej firmie, mogą Państwo zdecydować się także na osłony okienne do okien dachowych. Okna te ze względu na swoją konstrukcję wymagają specjalnie zaprojektowanych rozwiązań, które będą skutecznie ograniczać dopływ promieni słonecznych i dobrze przylegać do powierzchni okna. W tej kategorii oferujemy rolety tradycyjne zwijane sprężynowo oraz rolety materiałowe plisowane.

Rolety w kasetach - dla klientów z Janowa Lubelskiego

W ofercie rolet chowanych do kasety oferujemy dwie możliwości: rolety w zabudowie STANDARD, które montuje się do listwy przyszybowej, a także rolety wolnowiszące, które montuje się do ściany lub sufitu. Zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie doskonale sprawdza się w praktyce, gdyż można je dopasować do swoich oczekiwań. Obie wersje osłon dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Chcąc więc wyposażyć mieszkanie czy biuro w Janowie Lubelskim lub innym mieście w wysokiej jakości rolety - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Bardzo chętnie zrealizujemy projekt wykonania rolet pod indywidualne zamówienie.

Rolety rzymskie

Rzymskie rolety mogą z powodzeniem zastąpić firanki i zasłony w pomieszczeniu, wprowadzając elegancję i nastrojową atmosferę do wnętrza. Istnieje cała gama możliwości w kwestii doboru tkaniny, a rolety te bardzo skutecznie są w stanie osłonić całe okno. To propozycja idealna zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych mieszkań.

Najlepsze rolety do mieszkania, domu lub biura w Janowie Lubelskim

Rolety są nie tylko dekoracją pomieszczenia, ale też praktycznym i funkcjonalnym elementem wyposażenia, który z jednej strony pozwala poradzić sobie z nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się pomieszczeń, a z drugiej daje możliwość zapewniania domownikom większej prywatności. Dlatego też dokładamy wszelkich starań do tego, aby nasza oferta była jak najbardziej kompleksowa. Zapraszamy do współpracy!