12
Rolety Mielec

Rolety Mielec

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie wewnętrznych systemów osłonowych spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Od lat dostarczamy rolety zgodne z panującymi trendami, w szerokiej gamie wzorów i kolorów, które idealnie komponują się z różnymi stylami aranżacji. Dzięki nim zadbasz o przytulną atmosferę w pomieszczeniu, a w gorące dni – ochronisz wnętrza przed nadmiernym nagrzaniem. Proponujemy łatwe w obsłudze zasłony okienne wykonane z trwałych materiałów, dlatego gwarantujemy długotrwałe zadowolenie z ich użytkowania. Nasze solidne rolety polecamy Klientom z Mielca oraz innych okolicznych miejscowości!

Modne zasłony okienne – wewnętrzne rolety

W asortymencie posiadamy między innymi eleganckie rolety rzymskie z materiału woalowego, bawełnianego bądź welurowego, które z pewnością dodadzą klasy każdemu pomieszczeniu. Poza nimi proponujemy też równie stylowe modele wolnowiszące lub w kasetach – bezproblemowe w montażu, dzięki zastosowaniu mechanizmu samohamownego. W ofercie znaleźć także można popularne zasłony dzień-noc pozwalające na częściowe albo całkowite odsłonięcie okien. Dla właścicieli domów z zagospodarowanym poddaszem natomiast polecamy niezawodne rolety dachowe z tradycyjnego, gładkiego materiału lub plisowanej tkaniny. Klientów z Mielca zapraszamy też do poznania efektownych modeli wykonanych z aluminium bądź drewna!

Praktyczne rolety do okien oraz drzwi

Nasze rolety to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych i klasycznych wnętrz, które umożliwi precyzyjne regulowanie natężenia światła oraz poziomu prywatności w pomieszczeniach. Dzięki specjalnej konstrukcji dostosujesz kąt nachylenia żaluzji lub wysokość plis, a tym samym stworzysz optymalne warunki do pracy, nauki bądź odpoczynku. Klientom z Mielca i innych okolicznych miejscowości, chcącym zaopatrzyć się w rolety, proponujemy bezpłatną usługę pomiaru okien, jak również fachowe doradztwo. Ponadto zapewniamy atrakcyjne ceny oraz usługi serwisowe, dlatego do współpracy zapraszamy właścicieli domów prywatnych, a także osoby zarządzające placówkami takimi jak szkoły, przedszkola, urzędy, przychodnie zdrowia itp. Zachęcamy do sprawdzenia zakładki ze zrealizowanymi zleceniami!